Reagovat na příspěvek

Zmena lidra
[Autor: El jarad] [Datum: 15.10.2001 19:18:15]
Takže se omlouvám všem, kterých se mé rozhodnutí odejít z DKM dotkne. Je to mé definitivní rozhodnutí a nikdo už mne od něj nemůže odvrátit. Měl jsem snahu DKM někam dovést a myslím, že minimálně v zemích Českých a Slovenských má DKM nějaké jméno. Důvodů, proč sem se takto rozhodl mám několik. Vetšina těchto důvodů je osobních: dával jsem klanu většinu svého osobního času a na lidi v mém okolí ho tedy moc nezbývalo, nedokázal jsem zorganizovat své lidi, aby dokázali porazit i ty lepší zahraniční klany (kdybych měl ohodnotit současné schopnosti tohoto klanu ve světě ohodnotil bych je na 3. třídu ze 7, kde 7. je nejslabší). Aby se tento klan dostal výš a on na to má, je třeba pevnější ruky, větší vůle, času, treninků, propracovaných taktik apod. a také většího respektu k leadrovi. Udělal jsem pro klan mnoho práce( leadrování je pracnější, než kdokoliv nezasvěcený dokáže představit-na 1,5 hodinový zápas je potřeba minimálně stejný čas na dohodnutí podmínek, sehnání lidí, mít místo, kde se to bude konat, dohodnou s lidmi taktiku, komunikaci, přistoupit na podmínky oponenta, či nepřistoupit, rozhodovat, kdo kdy bude hrát, kdo nebude, kdo se kvůli tomu urazí, kdo ne a desítky drobností, které stejně nikdo neocení.) a kluci mi i se vším pomáhali, pokud to i bylo v jejich silách a tímto bych jim chtěl za práci poděkovat: za dělání taktiky, zvláště pak za stránky, které dostali v poslední době pěkný kabát, vůbec i za to aby se stal náš klan nejlepším. Celým mým cílem bylo, aby byl Tactical Ops hrou férovou, nevím, zda-li si toho někdo všiml, ale mým hlavním cílem nebylo dostat tento klan do světové špičky, ale udělat partu kamarádů, kteří se budou u této hry bavit a budou se na sebe moci úplně ve všem spolehnout-nejenom ve hře-a budou se snažit působit tak na své okolí, prostě a jednoduše řečeno FAIRPLAY. Proto jsem také pronásledoval veškeré čítování a chování, které se s tímto neslučovalo. Doufám, že po mém odchodu, pokud klan bude držet po hromadě, se budou kluci chovat podle mého cíle, dokonce si to i přeju-KLUCI buďte féroví v každém okamžiku a každým coulem. Klan jsou hlavně jeho členové, pokud budou členové hovada, tak klan bude hovadskej a naopak, to platí i pro jediného člověka, pokud se bude chovat jako neurvalec, tak si o jeho klanu budou lidé myslet, že jsou tací i ostatní. Jediný člověk dokáže pokazit pověst klanu. Odcházím z klanu sám a nikoho nenutím odejít se mnou, mám za sebe náhradu, která mne dokáže zastoupit, pouze chci, abyste mu v počátku pomáhali a on vás povede v před. DKM má úroveň a není třeba jeho rozpadu. Děkuji všem, kteří mi dělali za posledního třičtvrtě roku radost. Děkuji a nashle někde na netu.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]