Reagovat na příspěvek

!!!FAIR PLAY!!!
[Autor: FANOUŠEK FAIR PLAY] [Datum: 23.04.2006 12:20:14]
Dobrý den všem...v sobotu jsem byl přímým svědkem zápasu oblastního přeboru mezi prvním celkem Horažďovic a druhým Rapidem Plzeň. Mužstvo z Plzně vedlo krásným gólem Jílka ale domácím se podařilo 15 před koncem vyrovnat na 1:1.. Gól vstřelil Peter Horváth...a k tomuto hráči bych se tady rád vyjádřil...v době kdy Rapid vedl 1:0, tak byla přerušena hra, protože jeden hráč plzeňského celku ležel na zemi po nepříjemném zásahu míčem do obličeje....těsně před přerušením byli v držení míče hráči Rapidu. Po ošetření byl nařízen míč rozhodčího z hranice kruhu velkého vápna. Již zmiňovaný PETER HORVÁTH se rozhodl vrátit míč hostům tím způsobem, že vystřelil na bránu!!!!!!!!!! Gólu zabránil pohotovým zákrokem brankář Rapidu. Když jsem viděl počínání HORVÁTHA, tak jsem byl v šoku. Koho by mohl takto vstřelený gól těšit nebo se z něj dokonce radovat...a v současné podobě tabulky oblastního přeboru třeba rozhodovat i o postupu do divize!!! Představte si kdyby tohle udělal nějaký hráč v první lize. Média by ho rozcupovali! Proto jsem chtěl mojí špatnou zkušenost s tímto hráčem ventilovat alespoň tady v této dizkuzi a byl bych rád aby jste vyjádřili svůj názor na takovéto chování. Chci, aby se tento hráč dostal do podvědomí fotbalových fanoušků jako fotbalista, který pošlapal vše, co kdy bylo řečeno a uskutečněno pro zachování FAIR PLAY ve fotbale! Díky
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]