Reagovat na příspěvek

RE:RE:nedari sa mi
[Autor: RoMik] [Datum: 11.04.2006 9:28:38]
V jiných verzích (starších, např. 84.19.0) to tak většinou bylo, ale v jedné z posledních, 88.06 už to bohužel je se spoji /autobusy, vlaky, letadla a lodě/ je špatné. I když mám vytvořené kombinované zastávky, které jsou předstupními z "dopravy" na druhou, tak mi vozidla/parníky jezději prázdné. Zkoušel jsem dát jak 100%, tak i 0%. V prvním případě spoj vůbec nevyjel a v druhém jsem začal prodělávat jak na údržbě /to je vždy/, tak i na zisku... Proč ? Protože jezdil prázdný. Nedá se to nějak nastavit v simuconf.tab nebo někde jinde. Pokud ano, tak kde ? Mně se ale nejedná abych měl všechny spoje úplně obsazené (na druhou stranu tak by to bylo nejlepší), stačilo by mi aby si ""to"" na sebe aspoň trochu vydělalo. Počítač /pokud hraju PROTI němu/ nejprve začne dělat autobusové zastávky a pak dost dlouho po začátku hry se vrhne na přepravování surovin nebo zboží (to většinou už mě ale krade). I zde jem si všimnul, že z 99% jezdí prázdný. Na toto upozorňuji již docela dlouho. Viz. některé mé starší příspěvky. Když tady čtu že to jde, tak si říkám: KDE ASI DĚLÁM CHYBU...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]