Reagovat na příspěvek

RE:nedari sa mi
[Autor: Zdeněk] [Datum: 11.04.2006 0:05:52]
Dá se to hrát i s nekonečnými financemi, ale i s tou omezenou to jde hrát. musíš si uvědomit, že každý kousek postavené koleje, každý kousek postavené silnice Tě stojí pravidelné fixní náklady na údržbu. Takže se nemůžeš pustit na začátku do velkolepé stavby železniční sítě, protože tě fixní náklady potopí. Já osobně začínám tak, že si najdu na mapě shluk několika měst, co jsou jakž takž blízko u sebe. Potom v každém z nich udělám autobusovou linku z jednoho konce na druhý nebo třeba okruh po městě. Pustím tam autobus a vzápětí mezi krajní zastávky 2 měst pustím "dálkový" autobus, který má jenom 2 zastávky. Takhle postupně propojím další a další města mezi sebou, s tím, že těmto dálkovým autobusům nastavím alespoň 50% naplnění. V okamžiku, kdy začínají dálkové jezdit plné a lidi mi zbývají na zastávce, nasadím na linku velkokapacitní autobus a tento původní dám jinam nebo prodám. V okamžiku, kdy je nějaká linka mezi městy hodně vytížená, postavím první vlakovou trať a zpravidla v první fázi koupím jednu motorovou jednotku, taktéž ji nastavím alespoň 50% naplnění. Pak dokoupím další a po nějaké době ji vyměním za lokomotivu a klasické vagóny. Než koupíš nový stroj, dobře se podívej, kolik stojí provoz, jaký má lokomotiva výkon a rychlost.Atd. atd.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]