Reagovat na příspěvek

RE:RE: Velikost měst
[Autor: RoMik] [Datum: 18.02.2006 14:48:21]
Tak to já jsem o dost lepší ... ale né, takže asi takhle: mám verzi 0.87.02 a zde se mi stává, že při generování nové mapy mi kromě klasických vesnic a malých měst /co do počtu obyvatel/ občas vytvoří "super" město přes 10.000, rekord byl -myslím- více než 18 tisíc. Já to hraji s jedním PC protivníkem, bohužel on prvotně vytváří autobusové spoje a do dalšího ""bysnysu"" se nehrne. A tak i blokoje jak svoje linky, tak i případně moje vozidla (autobusy, auta) projíždějícím ve velkém městě přes jeho zastávky. Nemohu si pomoct, ale mě se zdá že tato verze je dost nevyvážená (denní produkce dolů : zpracovatelskému závodu), protože když materiál převážím vlakem, tak je brzo naplněná kapacita závodu, a pokud to vozím autem, furt mi chodí hlášky o přeplnění dolů. No a oproti /mojí/ starší verze 0.84.19.0 nechce PC protivník převážet žádný materiál nebo výrobek a vozí (a kolikrát jezdí i prázdné autobusy) pouze lidičky. Jó v OSMDESÁTČTYŘCE to bylo jiné kafe. Tam mě někdy pomáhal /třeba navážel rudu a já uhlí/ a i kradl /zde např. odvážel z pivovaru produkt do supermarketu, nebo auta do salonu/. Závěrem: hezky jsem se rozkecal - od velikosti měst až k mé minirecenzi jedné z novějších verzí Simu... PS: Ještě k té velikosti. Možná je to tím, že mám jako startovací rok dán 1960 ...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]