Reagovat na příspěvek

TO NOVÁK:
[Autor: Pešák] [Datum: 25.11.2005 9:30:22]
Nepsal jsem, že se to tu sprostými slovy hemží. Ale oč je jich tu, jak vy píšete, "až tolik není", o to jsou důraznější. Ano, vadí mi, a snad mi to Tomáš Grim promine, že otevírám jeho případ jako ukázku vrcholu vulgárnosti a nevkusu. Když si projdete příspěvky k této "kauze". Nejprve byl pasován všemi možnými peprnými slovy. Poté, když přestal pískat, psalo se zde, že je škoda, že zastavil svoji činnost. A když se opět začal věnovat pískání, opět je na něj házena špína těmi nejvulgárnějšími slovy. Nemusím snad zdůrazňovat, že vždy se pochopitelně jedná o anonymní příspěvky. Takže tyto věci mě vadí a budou VADIT. Další "perličkou" je nechutný příspěvek pod mým jménem. Opět jeden "hrdinský čin". Myslím, že bych takto mohl pokračovat dále. Vy píšete o podvodech ve fotbalu, nechtěl bych se do této diskuze pouštět, neboť se nepočítám za takového znalce a odborníka ve fotbalu. Přesto si neodpustím. Vezmu to obecným pohledem. Vždy musí být v takovém případě dvě strany, někdo, kdo ke korupci nabádá a někdo kdo se jí na přání někoho dopustí. Viníci jsou podle mého obě strany. Jaromír Pech
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]