Reagovat na příspěvek

Konečně duchaplná reakce
[Autor: Svoboda] [Datum: 09.11.2005 20:41:50]
Jsem rád, že se konečně našel člověk, a mám teď na mysli pana Chaloupka, který se dokázal podepsat a reagoval tak, jak by asi měl reagovat člověk, který má fotbal rád a má také možná trochu jinou představu o tom, jak ho dělat. amozřejmě nemusím se všemi jeho názory a pohledy souhlasit, ale od toho přece je tady prostor, kde si je můžeme vyměňovat. Dokonce si myslím, že bychom se v řadě věcí kolem fotbalu shodli. Nechci se vracet k volbám a k tomu, kdo koho volil. Jak už jsem napsal, volby byly tajné a každý může říkat dnes už co chce, dokonce mám pocit, že to někteří udělali při volbách jinak, než ventilují navenek, jenom aby měli klid. Je to ale jenom vnitřní pocit, takže ho nechci a nebudu nikde ventilovat. V tom se určitě shodneme, že je to špatné. Nechci se vyjadřovat k rozhodnutím příslušných komisí, která se týkala některých zápasů. Musel bych se podrobně seznámit se vším, co vedlo k takovým závěrům. Pokud ale zhruba vím, nešlo o zcela srovnatelné případy, proto asi byly i rozdílné verdikty. Díky za reakci a za odvahu se podepsat. Já se rozhodně nebudu mstít za rozdílný pohled na některé konrítnosti. Věřím, že se k tomu nesníží ani ti, s nimiž spolupracuji.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]