Reagovat na příspěvek

Těm, co nepochopili
[Autor: Svoboda] [Datum: 07.11.2005 17:55:22]
Když někdo nechce, tak nepochopí nic a chytá se každého slovíčka. Pro ty, co nepochopili, ještě jednou - i v občanském sdružení, v zájmové skupině, i v jinémm kolektivu platí to, co jsem napsal o politice, o fabrice i o sportu, tedy i ty obrazné barikády. Vidím, že jsem některým pořádně hnul žlučí, když jsem tohle přirovnání napsal. Komu to není ani nyní jasné, pak je mi ho skutečně líto. Bohužel ale stále tady diskutuji s anonymy. Vím, že až se s nimi potkám, že mi ruku podají, protože v sobě nemají tolik síly, aby se přiznali, že oni jsou ti Gejzové, nevěřící Tomášové a další. Tak to totiž v životě chodí a jsem na to zvyklý nejen z fotbalu, ale i z běžného života, že ten nejodvážnější anonymní hrdina je ve skutečnosti největší posera. Na ostatní nemá cenu reagovat, protože to jsou kecičky naší babičky, uražená ješitnost a výraz bezmoci věci změnit. Jsem rád, ale že své názory může každý svobodně říkat. Jenom v diskusi a ve vzájemném, pokud možno slušném dialogu lze dojít k nějakému solidnímu výsledku. Ovšem vím, že v této diskusi těch slušných a odborně zdatných diskutérů je opravdu poskrovnu. Stačí si přečíst některé rádoby duchaplné příspěvky a hned má člověk jasno, s kým má tu čest. Přeji všem, které žlučovitost ovládá, aby se brzy uzdravili.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]