Reagovat na příspěvek

Reakce na YEAH
[Autor: Svoboda] [Datum: 27.10.2005 13:24:58]
Vážený anonyme, škoda, že se nepodepíšete, protože by určitě bylo zajímavé s Vámi na některá témata diskutovat. Jinak ale není problém si zjistit můj telefon a můžeme se sejít a o mnohém si podiskutovat. Děkuji za reakci na to, co jsem napsal. S některými věcmi je možné samozřejmě souhlasit. Vážím si lidí, kteří dělají dobrovolně, nezištně, pracují s mládeží zadarmo, dokonce do toho musejí strkat někdy i své prachy a o to víc je třeba takové obdivovat. Já samozřejmě nikde netvrdím, že musím mít ve všem pravdu a že všechno je tak, jak jsem napsal. Jsem docela normální člověk, který se může v mnohém mýlit, dokonce jsem se také v řadě lidí zmýlil, ale nezazlívám jim to. Jsou věci, které někteří těžko pochopí. Jsou události, které nezměníme ať děláme cokoliv. Jsou rozhodnutí, která nejsou všem po chuti a přesto je musíme respektovat. Samozřejmě jsou i věci, s nimiž tisíckrát nebudeme souhlasit a přesto tak zůstanou. Jsem také rád, že se objeví nějaký příspěvek, který s některými mými názory souhlasí. To, že se stále někdo něčeho obává, není pochopitelně dobré. Nejen ve sportu, ale v jakékoliv lidské činnosti. Chci ještě reagovat na jednu věc. Nadává-li někdo anonymně v příspěvcích ve fotbalové diskusi na předsedu našeho Plzeňského kraje, pak musí nejdříve nadávat ve svém oddíle tomu, kdo mu dal ve volbách svůj hlas. Je to analogie valné hromady ČMFS. Předseda kraje byl zvolen v podstatě sto procenty hlasy, takže to respektuji a beru to jako neměnný fakt. Samozřejmě se ani já ani on ani někteří další lidé nemusí líbit všem a všem ani nemůžeme vyhovovat. Musím ale na druhé straně říci, že náš kraj pod vedením současného předsedy se stává inspirátorem pro ostatní kraje, obracejí se s řadou záležitostí právě na nás a chtějí vědět, jak některé věci řešíme. Mnohé zkušenosti z našeho kraje uplatňují jinde a troufám si říci, že řada věcí, s nimiž máme zkušenosti a chtěli bychom je uplatnit ve sto procentech, bude v nadcházejícím období zapracována i do fotbalových norem platných pro fotbal v naší republice. Tolik k tomuto. Pokud se týká zmíněného utkání v Rokycanech, pak nelze srovnávat to, co bylo před rokem, s tím, co se odehrálo nyní. Podle vyjádření obou stran rozhodčí Urban utkání pískal dobře, pokutové kopy i vyloučení byly správné a události po skončení utkání jsou už věci, které nemají herní charakter. Jejich popis je jediná věc, v níž se obě strany neshodují a každá vidí problém jinak. Tady se snad dá rozhodčímu a jeho kolegům vyčíst, že dopustili nesprávný odchod z hrací plochy. Ovšem vina je i na obou kapitánech, kteří nedůsledně plnili své povinnosti dané jim Soutěžním řádem.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]