Reagovat na příspěvek

volba předesedy svazu
[Autor: Spider] [Datum: 25.10.2005 21:05:37]
Souhlasim s panem Svobodou, pro mě byl Haškův program absolutně abstraktní, plný frází a popupulismu. Zaměřil se zcela a výhradně na jednu jedinou a věc - na korupci, ostatní problémy českého fotbalu jako by neexistovaly. Byl výborným hráčem, poměrně dobrým trenérem, ale to na takovou vysokou funkci zdaleka nestačí. Kdyby šel postupnou cestou, jakou se teď vydal Kuka, tedy napřed si vyzkoušel, co taková fotbalová funkcionařina obnáší na nižší úrovni a prokázal-li by tam své schopnosti, tak budiž, ale takto to opravdu nevypadalo příliš seriózně. Navíc ta nechutná mediální kampaň, která se kolem něho strhla, která měla za cíl podat nám Haška jako jakéhosi záchránce a reformátora českého fotbalu, to už bylo opravdu zarážející. Já jsem po celou dobu podporoval Košťála, takže spokojen můžu být jen zčásti, ale na druhou stranu chápu, že ta patová situace se prostě musela vyřešit nějakým shůdným kompromisem. Jestliže poražený kandidát to nazýval handly, tak jsem nikde neslyšel, jaké řešení by navrhoval on (samozřejmě kromě jeho zvolení, které bylo stejně jako u ostatních dvou samo o sobě hodně nepravděpodobné). Navíc mi přijde zarážející, když pan Hašek prohlašuje, že s novým vedením nechce mít nic společného, když mu před pár lety s Košťálem ve Spartě spolupracovat vůbec nevadilo. Ale když dáme tyhle věci stranou - zkušenosti, schopnosti, výsledky mluvily pro Košťála, Hašek měl jediné devizum - a to podporu veřejnosti (a médií), ale to bývá věc dosti ošidná a proměnlivá (vzpomeňtě na p. Grosse)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]