Reagovat na příspěvek


[Autor: nevím] [Datum: 22.10.2005 14:36:15]
Pane Svoboda dělám do fotbalu 25 let. 4x týdně chodím, musím na trénink s dětma, mimo to scháníme sponzory abychom mohli s jezdit na zápasy a dělám další práci ( jen na vysvětlenou, že nic nedělám, jak pořád se oháníte ve vašich článkách) A pak vidím rozhodčí jak přistoupí k zápasům a jak se chovají k lidem kteří musí 4 týdně na hřiště. Jak potom nalezou na teplý místečka a těm lidem mám dávat hlas. Musíme dát anonimní hlas, protože kdyby jsme se podepsali tak dopadnem jako na Plzni severu, na to asi zapomínáte jak se náš svaz zachoval, když řekli svůj názor veřejně!!!!!! Je to tak jak jsem psal, jsou u toho lidi kteří vidí prospěch a volí je lidi kteří chtěj lehce vyhrávat (podvodem) protože to jinak neumí. Že je to takle baví. Nečet jsem rozhovor ze Šmicrem, nelíbil se mi ani přístup Nedvěda, protože má hlavně trenérům co vracet a vychoval ho českej fotbal, ale já do fotbalu neřadím ty kteří švindlujou. A určitě nešvindlovali trenéří u hráčů jako je Nedvěd. Nebo si snad někdo myslí že hráč který švindluje, že to někdy někam dotáhne, ne ten musí tvrdě pracovat, jako ten trenér. Jako třeba pan Žaloudek na Nedvědovi, takovým lidem to mají hráči vracet. Proč obhajujete lidi, kteří nic nědělají a hřejí si pěkná místečka. Nebo jsem váš příspěvek špatně pochopil?
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]