Reagovat na příspěvek

ještě jednou k p.Sedlmaierovi
[Autor: svoboda] [Datum: 09.09.2005 12:54:44]
Ačkoliv jsem si řekl, že nebudu reagovat na Tvé vyjádření, které se samozřejmě v souladu s Tvými charakterovými vlastnostmi opět odeáhrálo v duchu neomylnosti a nesmírné zásluhovosti o fotbal v regionu, v němž působíš, musím přece jenom reagovat na mylnou informaci, kterou opět předkládáš veřejnosti. Mohl by sis zjistit, pokud bys ovšem neměl úmyslný záměr špinit a škodit, že žádné auto s nápisem Tachovský deník neexistuje a ke všem fotbalovým cestám, tedy i kontrolám v kraji, používám pouze své soukromé vozidlo, kterým je Seat Leon. Musím se pochlubit, abych měl také nějakou zásluhu o fotbal v tomhle regionu, že mi za tyhle cesty také nikdo neplatí a jezdím pouze na své náklady. K ostatnímu je zcela zbytečné se vyjadřovat. Pevně věřím, že Tě také fotbalový svaz v okrese navrhne na ocenění, které každoročně ČMFS uděluje, pokud tak už neučinil. Opravdu si ho zasloužíš, a není v tom žádná ironie. Jen mne mrzí, že člověk takového rozhledu, jako jsi ty a takových schopností se nedokáže povznést nad zcela oprávněnou a prokazatelně podloženou kritiku. A ještě jednu radu. Pokud děláš fotbal na úkor svého zdraví, pak děláš chybu. Nechceš přece dopřát mnoha lidem, aby si zhluboka oddechli, kdyby Tě náhodou ono zdraví zlomilo. Čestnější je skutečně skončit z vlastního rozhodnutí. To jsi v kraji udělal a věř mi, že fotbal v něm půjde dál bez Tebe, beze mne, bez dalších mocných i ´mocných´. A pokud ses zmínil o něčem, co se odehrálo možná kdesi před deseti lety, pak je to opět důkaz jakési Tvé vypočítavosti. Málokdo si to možná pamatuje, ale jsou lidé, které charkterizuje to, že si věci ´ukládají´ protože se jim mohou třeba jednou hodit, a potom v příhodné chvíli, kdy neví kudy kam, je vytáhnou na světlo Boží. Tolik opravdu ve stručnosti, protože nechci opakovat to, co jsem už jednou napsal. Přeji si, abys pro fotbal dělal stále tolik, jako děláš. Takových nadšenců je skutečně málo. Byť nesouhlasím s řadou Tvých pohledů a názorů, rád si je občas přečtu. Člověk totiž nemá být jenom vážný...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]