Reagovat na příspěvek

reakce na odpověď p. Sedlmaiera
[Autor: svoboda] [Datum: 08.09.2005 19:08:50]
Vážený bývalý kolego, jinou reakci, než jakou jsi napsal, jsem od Tebe neočekával. V plné míře jenom dokazuje,že skutečně nedokážeš přijímat kritiku a že ve své samolibé ješitnosti nedokážeš navíc ovládat své emoce. To by se člověku s tolika životními zkušenostmi určitě stávat nemělo. Nemíním dál polemizovat nad uraženeckými a napadajícími výrazy o pochlebování a držení se koryt. To je rovněž další důkaz Tvého pohledu na funkcionařinu jako takovou. Jistě víš, že někdo funkce na všech úrovních musí dělat. Vážím si všech těch, kteří je dělají a vážím si i práce, kterou děláš pro fotbal na Klatovsku a pro jeho propagaci. Bohužel jsi se ale dostal do pozice, a dokonce si myslím, že jsi o tom ve své sebezahleděnosti přesvědčený, že bez Tebe by fotbal na Klatovsku nebyl tím pravým ořechovým. Je to škoda. Když se člověk dostane do takové pozice, a to v jakékoliv sféře lidské činnosti, pak se dostává do stádia, v němž jsi se zřejmě ocitl, a to, že se domnívá, že je nedotknutelný a jediný on má ten nejsprávnější pohled. Jak jsi se ale přesvědčil, a doufám, že ještě častokrát přesdvědčíš, není tomu tak. Mrzí mne, že házíš všechny do jednoho pytle a považuješ je za korytáře. Já mám naštěstí vidění podstatně jiné a doufám, že v klidném stáří, o kterém píšeš, že chceš prožít, což Ti zcela upřímně přeji, protože i já chci , až k tomu dospěju, mít klid a pohodu, budeš mít čas přemýšlet o tom, zda jsi přece jenom neudělal někdy chybný krok. Zatím to v Tvém vědomí vypadá tak, že Tvůj pohled je ten nejsprávnější a jediný pravdivý. A ještě jednu věc. Vždycky, když někdo začne mluvit a psát o tom, jak má něco hodně rád a jak tomu dává vše a jak je poctivý, zbystřím. Těch poctivých totiž vidím denně v televizi spoustu a jsou jich plné kriminály. Zeptej se některého z nich, pokud budeš mít možnost. Bude Ti zcela jistě tvrdit, že on je ten nejpoctivější, všechno dělal rád a nic neudělal špatného. To jenom ti kolem něj na něj byli zlí a ubližovali mu. Nepřipomíná Ti to něco? Takže vážený kolego. I přes Tvůj zcela negativní názor a postoj vůči mocným i ´mocným´ Ti děkuji za Tvoji několikaletou práci ve funkci delegáta krajských fotbalových soutěží. Zcela upřímně říkám a tvrdím, že nebyla špatná. Dokonce jsem Tě považoval za jednoho z dobrých delegátů. Bohužel ale dopouštěl jsi se čas od času chyb, tak jako každý normální člověk. To, že jsi nezvládal, a teď mám na mylsi i dřívější případy, psychicky oprávněné vytýkání nedostatků, je záležitost Tvé povahy a Tvých charakterových vlastností, o nichž jsem psal v úvodu. Dospěješ-li časem k sebepoznání, že více žlučovitosti je přece jenom na Tvé straně a že nejsi zcela ideální, jak si o sobě myslíš, a budeš-li chtít pomáhat nejen v těch nejnižších soutěžích, pak dveře k omluvě a k návratu nejsou z mého pohledu určitě zavřené. Další polemiku v této diskusi s Tebou již nepovedu. Myslín si, že jsem věci popsal dostatečně srozumitelně i pro ty, kteří dokážou číst mezi řádky.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]