Reagovat na příspěvek


[Autor: Sedlmaier] [Datum: 06.09.2005 21:29:56]
To co zde píšete je jen ospravedlním rozhodutí komise kterou řídíte. Já tvrdím, že vše je jen blíbol a výmysl. Vše ja také ve vidění. Ten kdo viděl více enež já je generál, já jsem jen pěšec a ty ve válce umírají nejdříve. Pokud uvádíte , že jsem neuměl kritiku přijímat tak klamete veřejnost. Kritoka která ale přichází od Vás mne již nemrzí. Vím totiž již dávno, že všichni se držíte u koryta jen kvůli funkcím, já jen kvůli tomu, že mám skuztečně fotbal rád. Pokud chcete, pochlebujte dál, já Vám asistovat nebudu. A na adrestu těch dvou členů VV jen jednu poznámku. Rád bych si s nimi měřil znalosti z Pravidel fotbalu a také u lékaře zrak. myslím si, že by v oboujím prohráli ! Je to jen blábol, kterým oblbujete ostatní, aby jste obhájili svá rozhodnutí, která která si vyžadují" mocní". Mocní kteří tlučou do hlavy nejmocnějšímu. TGen přecxe tvrdí, že je to jeho firma a pro nechce dělat tak jak on píská, pak musí z firmy pryč. Mne nemusí nikdo vyharovat, já odcházím sám. Chmci prožít relativně klidnější stáří než sloužit firmě kderá je vládou jendoho muže. Končím pozdravem toho nejmocnějšího který sám s oblibou používá Čest práci. S tou další čestností to už bude trochu jinak...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]