Reagovat na příspěvek

Kopie dopisu zaslanému KR PKFS
[Autor: Sedlmaier] [Datum: 06.09.2005 5:04:02]
Kopie dopisu zaslanému Plzeňskému fotbalovému svazu dne 5.9.2005 Miroslav Sedlmaier - 340 24 Strážov na Šumavě Tel.: 606416671,602464527, tel.byt a fax : 376 392 482 , e-mail: fotbal@sumavanet.cz, www.sumavanet.cz/fotbal Určeno : P KFS Komise rozhodčích P l z e ň Úslavská 75 Věc : Ukončení činnosti DS Oznamuji Vás, že jsem se rozhodl dnem 5.9. 2005 ukončit činnost ve funkci delegáta P KFS . O d ů v o d n ě n í : tímto způsobem protestuji proti tomu , že na základě vykonstruovaných nesmyslů uvedených v dopise TJ Jiskra Domažlice byla pozastavena moje delegace DS na mistrovská utkání dříve, než jsem se mohl k jeho obsahu osobně vyjádřit. Tím byl nadřazen dopis klubu nad zodpovědně zpracovaný úřední zápis DS který obsahoval všechny skutečné události v utkání KP Domažlice – Město Touškov. Tyto nestandardní a často opakované postupy „mocných“ nemíním nechat aplikovat na svojí osobě. Cítím se tímto jednáním poškozený takovým způsobem, který mi nadále brání tomu, abych mohl ve své činnosti DS v rámci působnosti P KFS nadále působit. Průkaz delegáta nevracím, neboť chci využít získaných zkušeností v případě zájmu v pokračování v činnosti v rámci působnosti OFS Klatovy, popřípadě podle vlastního uvážení i v jiných FS než v působnosti PKFS. Mobilní telefon který jsem v podstatě vůbec nevyužil, ale jen hradil pravidelně v paušální sazbě posílám po panu Václavu Andělovi, který předá tento telefon v sekretariátu P KFS při nejbližším jeho účasti na schůzi STK. Prostřednictvím pana Anděla rovněž uhradím zůstatek pohledávek k datu napsání tohoto dopisu, neboť další použití nevyužiji. Veškerou dokumentaci k tomuto MT včetně nabíjecího kabelu předávám s přístrojem . Omlouvám se, že nepředávám s původním obalem, ale bohužel ho již nemám. Nepředpokládal jsem totiž, že bych MT vracel . Přeji KR PKFS hodně zdaru a aby méně škodíla lidem kteří mají fotbal a práci v něm skutečně jako koníčka a vidí v ní určité své poslání jak fotbalu aktivně pomoci. Bohužel to těm kompetentním jaksi nějak uniká… Přesto budu na práci na úseku DS velmi rád vzpomínat a ani smutek z politováníhodného jednání některých funkcionářů PFS mi tuto vzpomínku nepokazí. S pozdravem Miroslav SEDLMAIER
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]