Reagovat na příspěvek

reakce na autor fotbal
[Autor: svoboda] [Datum: 02.09.2005 14:47:01]
Škoda vážený pane, že jste se nepodepsal a napsal pouze jako autor příspěvku fotbal. Se spoustou věcí s Vámi lze souhlasit. Mám někdy stejné pocity při pohledu na mladé, arogantní a povýšené sudí. Bohužel, dnešní doba je už taková a společnost je k takovýmto vlastnostem vychovává. Možná si vzpomenete na svá školní léta, kdy jste chytil nějaký pohlavek ve škole od učitele. Určitě jste se bál to říci doma, protože byste dostal druhej od fotra s poznámkou, že jste si ho ve škole určitě zasloužil. Zkuste dneska ve škole dát dítěti pohlavek, byť by si ho tisíckrát zasloužilo. Druhý den tam jsou rodiče a máte problémy se jako učitel udržet v zaměstnání. S některými věcmi, co jste napsal, bych sotva souhlasil, protože jsem se za 35 let působení ve fotbale ve všech možných funkcích s nimi nesetkal a slyším je poprvé. Máte-li takové popznatky konkrétní, pak se s nimi není třeba tajit. Když o nich nebudeme mluvit konkrétně, pak se nikdy nedají odstranit. Vím, že je to často těžké, ale pokud jsou někteří rozhodčí skutečně takoví, že natahují ruku a ještě si o to říkají, není nic snažšího, než to konkrétně doložit. Ono se totiž takhle všeobecně nechá mluvit o lékařích, obecních a městských úřednících, farářích, státních úřednících, policistech a všech dalších profesích. Ale jak se přijde na konkrétno, najednou nikdo nic neví, neviděl a neslyšel. Bohužel, tak to je. Myslím si, že se nerozhoduje v hasičárně nebo v sokolovně. Tak daleko to snad ještě nedošlo. Tam se vedou pivní řeči, i když i ty mohou být něčím podložené. Bylo by určitě zajímavé si s vámi na zmíněné téma popovídat a slyšet konkrétní věci. Měl jsme je už jednou od jednoho funkcionáře z Domažlicka slíbené, dokonce několikrát. Ovšem ani po půl roce jsem se je nakonec nedozvěděl. Pak je těžké dělat opatření. Děkuji vám za názor, byť anonymní. Moje reakce je takováto.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]