Reagovat na příspěvek

RE:Můj názor-je poněkud nesmyslný
[Autor: Katka] [Datum: 13.08.2005 17:29:12]
Ona nikomu manžela nepřebrala. Vy jí snad všichni závidíte. Proč vidíš vinu jen na ni. To tě nenapadlo že už dávno nebyl Tomy De Motola s Mariah Carey ta je navíc jenom trapná. Sám uvedl že jeho typ ženy jsou latinský krásky a copak tohle je Mariah Carey? Podívej se na Christinu Aguileru jak chodí zmalovaná. I když je to moje nejoblíbenější zpěvačka tak musim říct že vypadá jako šlapka. Lidé ji závidí její slávu. Tak o ní píší ledacos aby jí ublížili. Někomu může připadat taková ale zdání klame a podle vzhledu nepoznáš člověka. Thalia zpívá už od mala a ví že to v písničkách nesmí tak přehánět pak by nezněla dobře. Navíc mají úplně odlišný hlas. Sory ale Natalia má obyčejný hlas kdežto Thalia má vysoký hlas jako třeba Christina Aguilera a stejně dobrý jako Sarah Connor. Thalia nemusí zpívat pro peníze protože jich má mnoho a navíc když ted odlákala bohatého manžela jak říkáte nemá důvod ani snad vydělávat ne? Ale ne ona chce všechno dokázat jen svou prací a nechce aby jí její manžel v něčem pomohl. Ona je dost samostatná. navíc mají i rozdílný hlas hudby a mě nepřipadá že by se do toho nějak Oreiro vžila. Thalia už je sice přes třicet ale Natalie nikdy nedosáhne toho co Thalia. Protože Natalie je furt na stejné úrovni kdežto Thalia pořád stoupá. Thalia se vlastně ani nikdy nepyšnila tím že má zbohatlého chlapa.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]