Reagovat na příspěvek

Natalia versus Thalia
[Autor: Katka] [Datum: 13.08.2005 16:09:27]
Já jenom nedokážu pochopit proč každej srovnává ty dvě. Každá má v sobě něco zajímavýho. Já osobně fandim Thalii protože má dobrý hlas se kterym všechno vyzpívá a výborně hraje neviděla jsem jenom Rosalindu tak to můžu porovnat jak je dobrá herečka. Natalii už moc nemusim ale přesto jí neříkám kráva nebo děvka. Nemůžete ani tvrdit že je Thalia namyšlená když jí vůbec neznáte a z fotek to přece nemusíte poznat. Je hodně úspěšná a dělá spoustu jiných věcí kromě zpívání a hraní. Navrhuje kolekci pro K-mart, brýle, lízátka apod.... Natalia je jenom herečka a zpěvačka. Takže každá je úplně jiná. Navíc oni dvě se vzájemně neuráží a nebuzerujou jako Britney a Christina takže neni důvod aby fanoušci těchle dvou si vzájemně nadávali když to nedělaj ani Thalia s Natálií. Thalia nemusí mít na obličeji tunu make-upu aby vypadala krásně. Viděla jsem fotky ve kterých nevypadala jako "maska" a jak jí to slušelo. Natalia taky chodí někdy hodně namalovaná a co. Kdyby šli bez make-upu třeba na nějaký udílení cen nebo jiných akcí tak by druhý den byli ve všech novinách v článcích s kritikou. Jak vypadali hrozně a jak do dopadá když dá někdo dovolenou svýmu vizážistovi. Tak je nechte být a nesrovnávejte je furt. Oni spolu nijak drasticky nesoupeří tak neni důvod se do nich navážet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]