Reagovat na příspěvek

DISKUSE
[Autor: KLESA] [Datum: 02.07.2005 15:57:56]
Pánové K&K jsem rád, že berete mé příspěvky tak sportovně - vždyť sběratelství je vlastně takový krásně ujetý sport. A hlavně dosti individualistický. Někdo je nejlepší co do počtu kousků ve sbírce, někdo zase co se kvality týče. Někdo sbírá jen litrové, nebo jen erbové, nebo jen z okolí, nebo... Možností je opravdu spousty a záleží jen na každém z nás, pro co se rozhodne. Někdo je znalec či odborník - někdo jen laik, ale o to více zapálený pro věc. Zkrátka každý jsme jiný - svůj. A to je velmi dobře. Například já sbírám firemní pivovarské lahve s litými nápisy ze západních čech - varianty forem nápisů a obsahů. Což je samožřejmě dosti zůžené, protože tím mi odpadají varianty na hrdla, barvy a dna. Taktéž lahve různých stáčíren, skladů a hostinských nespadají do oblasti mého zájmu. Pouze lahve z pivovarů - jedno či mladice s rovným dnem a čirým sklem, či stařenka s pomačkaným sklem a prodadlým dnem. Jak říkám - každý jsme jiný, někdo rád holky - jiný zas vdolky. Ale určitě nejsem žádný odborník, prostě mne to jen baví a je to můj koníček. No a tímto dnes ukončím můj příspěvek a příště se můžete těšit na informace o nové publikaci, která se objeví koncem srpna. A pro všechny sběratele to bude jistě velmi příjemné překvapení. Zároveň by se měly rozeběhnout také webové stránky, věnované této knize a možnost si ji objednat po internetu. Tak zatím se loučím a .... dnes bez mého obvyklého výkřiku. KLESA PS:...minule jsem přehlédl příspěvek o lahvi z pivovaru Staufen v Chebu, který vlastnila Růženka Grillmayerová - no prostě RARITKA !!! Zatím jsem ji neviděl. Ale co říkáte na KARGBRÄU EGER nebo SCT.CLARA BRAUEREI EGER - obě půlečky v prolisu.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]