Reagovat na příspěvek


[Autor: Solo] [Datum: 10.06.2005 8:28:48]
Já budu taky v Chlumčanech Cohiba, tak jsem samozřejmě taky zvědav. To, že Tomáš dostal v této sezoně dvě pětky je pravda, ale na druhou stranu dostal i pět osmiček, což jak sleduji noviny je zřejmě ze všech rozhodčích nejvíce. Znám i takové, kteří dostali více pětek nebo i čtyřky a také pískají dál. Od nestraného diváka vím, že na Rapidu pískal výborně, bohužel pro Rapid nepískl penaltu. Je to velká chyba, ale kolikrát se v zápase stane, že útočník přestřelí prázdnou brankou, nepromění PK, jde sám na golmana a nedá. Je to naprosto totožná situace, jenom reakce funkcionářů jsou diametrálně rozdílné a většinou strhnou i většinu hráčů, kteří pak místo aby hráli fotbal, hledají chyby u rozhodčích, kteří je samozřejmě dělají. Chování některých funkcionářů je delší dobu neúnosné a některým rozhodčím se divím, že je tolerují. Také si myslím, že pokuty, které DK uděluje těmto funkcionářům by měly být mnohem vyšší a současně s pokutou bych dával i distanc. Nakonec jsem jenom zvědav, jak utkání Chlumčany - Holýšov dopadne, osobně tipuji "funkcionářský výsledek" a Chlumčany vyhrají.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]