Reagovat na příspěvek

Hoši, máte krátkou paměť
[Autor: nestraník] [Datum: 02.06.2005 17:21:10]
Tak tady čtu o tom, proč volit toho, nebo onoho za předsedu svazu. Kamarádi, vy, kteří neustále prosazujete Haška, máte moc krátkou paměť a příliš málo informací. Hašek byl v době vypuknutí jisté aféry v roce 1995 generálním sekretářem svazu. Mohl tedy už tehdy bojovat proti korupci, když o ní dnes tak nádherně mluví. Bujela za jeho éry stejně jako předtím i potom. Nikde jsme od něj v té době neslyšeli jediné slovo a spíše naopak hovořil v pozitivním duchu o fotbale. Jestli řekne, že o ní n ic nevěděl, pak není třeba co dodávat. To, že ho prosazuje deník Sport (mimochodem tzv. Sportovní Blesk - čili nedůvěryhodné noviny), je pochopitelné. Asi málokdo víte, že byl a možná ještě částečně je, spolumajitelem těchto novin. No přece si nebudeme kakat sdo vlastního hnízdečka. Když se sešel s moravskými vyjednavači, neřekl jim nic, co by s nimi zacloumalo natolik, aby získal jejich důvěru a začali ho vehementně prosazovat. A v neposlední řadě - co je to za kandidáta, když on sám o sobě vůbec nerozhoduje. Všimli jste si, že volební kampaň vůbec nedělá a že ji za něj dělají jiní (Kubíček a spol.?). On se nikde teď neobjevuje, nevystupuje. Co je to za kandidáta, když ho vodí jako loutku na niti ti, kteří ho podporují právě proto, aby se udrželi u korýtek? Je těžké opravdu vybrat úplně důvěryhodného člověka, ale v tuto chvíli skutečně nevidím jiného kandidáta, než Košťála. Sice jeho slova některá média neustále zpochybňují, protože mají strach, že dodrží to, co říká, že udělá maximum, aby fotbal vyvedl z krize i za pomoci těch lidí z Moravy, kteří mají opravdový zájem, že udělá opatření, která by měla vést k zdůvěryhodnění fotbalu ve veřejnosti. No a samozřejmě by pak nebylo o čem psát. Takhle jsou problémy ve fotbale neustálou živnou půdou pro různé pisálky. Asi se mnou nebudete někteří souhlasit, ale věřte mi, že je to tak a za půl roku se k tomuto příspěvku vraťte a přečtěte si ho znovu. Pak mi dáte za pravdu, že toho o fotbale někteří opravdu příliš nevíte a snižujete se k povrchním hospodským řečem. Přeji vám procitnutí a zbavení se iluzí o tom, že pan Hašek je člověk, který by byl na správném místě. Nechá sebou cloumat teď a co potom? Pokud vám to ani tentokrát nedošlo, pak je mi vás některých líto.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]