Reagovat na příspěvek

Deník Sport, 31.5. 05
[Autor: uf] [Datum: 01.06.2005 14:50:29]
Nové odposlechy: Dohody se plněj, vole PRAHA - Policejní odposlechy běží dál! Chcete vědět, jak právě uzavřenou ligu hodnotí neidentifikované osoby, jejichž hlasy zachytil v éteru policejní magnetofon? A: "Tak jak to jde, kamaráde?" B: "Ale vyliž mi prdel. U nás úplně, vole, na hovno, už chystám na léto nějaký trejdy. Aspoň že ta Sparta, vole, je úplně rozesraná. To mi, vole, dělá radost, čuráci letenský! Já jsem za grázla a voni, vole, čistý jak lilie. Tak ať jim, vole, aspoň fanoušci, vole, zbouraj stadion. Prej to tam, vole, bylo v sobotu docela hustý. Hřebíka, vole, prej skoro věšeli." A: "Ses nebyl podívat?" B: "Copak já se svým profláknutým ksichtem, vole, můžu na Spartu? A co bych tam jako viděl? Domluvenou komédii, na to se můžu vysrat, vole." A: "Ale přes sudí to nebylo, to bych věděl, to by mi Jirka řek." B: "Ty vole, to nebylo potřeba, vole. Valná hromada na krku, něčí kámoši potřebujou body, tak je zrovna proti Spartě uhrajou, to je náhoda, že jo? A navíc titul v kapse, vole, takže zbytek sezony nestandard zadara - a už se nám ten vítěznej sparťanskej duch, vole, nějak zasek. Mně se ty čuráci trenérský nafoukaný vždycky hrozně líběj, vole, jak se naparujou. Ale kdyby nás, vole, neměli za zádama, tak, vole, prohrajou i s přeborem." A: "Ale nakonec ta liga tak nějak dopadla, jak se to nalajnovalo, ne?" B: "No tak jako vždycky, že jo. Kdo, vole, potřeboval, vyhrál, vole. To je jasný, vole, dohody se plněj. A to už by, vole, bylo hodně špatný, vole, kdyby se dohody, vole, neplnily. A Harpagon si z toho, vole, ještě v Ostravě dělal prdel. ,Já jsem rád, že se ty vaše spekulace potvrdily,` tam řek` normálně novinářům, vole, a ještě se tomu gebil, vole." A: "Ono Slavii hodně pomohlo to vítězství v Příbrami." B: "No jo, ty vole, já na to koukal a říkám si - ten Čurda, vole, to je pašák, vole. Takovouhle pentli, vole, písknout v prodloužení, vole, u Starkiče, to je fakt kamikadze, vole. A teď v tý Ostravě Latoš taky, vole, že prej ať se každej baníkovec, vole, zamyslí nad tím, co na hřišti předved`. Zrovna vod něj to sedí, vole, jak prdel na hrnec, vole. No nic, v úterý, vole, zdvihne pohár nad hlavu a zase bude, vole, pro chachary king, vole." A: "Představ si, volal mi Jirka, že Slovácko nechce, aby to pískal Šedivka, že je prej podezřelej." B: "To si děláš prdel! Voni sami, vole, až po krk ve sračkách, jen přemalovali firmu, vole - a budou si hrát na spravedlivý, vole. Vyhandlujou, vole, pohár za udržení v lize, vole, a budou dělat vlny kvůli sudímu, vole, aby byli za fešáky před lidma, vole. Mimochodem, vole, toho Šedivku, Evžena a spol., vole, budou policajti došetřovat ještě v příštím století, ne, vole?" A: "Prej to zase posunuli na 20. června. Já nevím, proč už to neodložej. Každopádně s těma klukama na podzim normálně počítáme, že budou pískat nebo chodit jako delegáti." B: "Víš, co je největší prdel, vole? Že jsem, vole, se všema do toho telefonu žvanil, vole, vo jabkách a hruškách, vole, akorát s Evženem vo eurech, vole. A stejně ho z toho, vole, ta Sparta zasraná, vole, vysekala. A Puk kandiduje na místopředsedu svazu! To by se z toho jeden posral, vole." (Rozhovor je pochopitelně zcela fiktivní, podoba se skutečnými jevy nebo osobami je čistě náhodná.)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]