Reagovat na příspěvek


[Autor: bird] [Datum: 05.05.2005 9:36:23]
Za Košťálem si Emile stůj jak chceš, ve tvém názoru ti nikdo nebrání, ale právě proto, že sám píšeš, že víš co se ve fotbale děje a všichni mají máslo na hlavě, by se mělo tohle prostředí změnit. A to, že bys chtěl viděl v čele fotbalu člověka, který tvrdil, že o korupci nic neví, mně jen utvrzuje v tom, že jsi s tímto stavem spokojený. Jenom krátce ke tvé poznámce o másle na hlavě a invektivě o mém působení ve fotbale. Já žádné funkcionářské ambice nemám, proto nevidím důvod o to jakkoli usilovat, radši dělám fotbal na hřišti, to mi věř. A nevím, kde bereš právo o mně říkat, že i já mám máslo na hlavě, házej si laskavě do svýho pytle lidi, o kterých to víš. Já jsem nikdy nikomu nic nedal jen proto, abych ovlivnil utkání týmu které jsem trénoval a nikdy jsem nikomu ani nic takového ani neslíbil. To je prostě pravda. Výkon rozhodčího jsem se ovlivnit snažil několikrát, to uznávám, ale pouze jen tím že jsem při zápase účelově vytvářel tlak na rozhodčího, ale i od toho tam trenér je, to považuji za legální metodu. Současně ti chci říct, že znám dost trenérů i funkcionářů, o nichž jsem přesvědčen, že by korupční metody nikdy nepoužili. Ti lidé existují, a není od tebe fér prohlásit o všech, že mají máslo na hlavě.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]