Reagovat na příspěvek

ofsajdy?!?§
[Autor: hugo] [Datum: 31.03.2005 20:45:11]
Jo, je pravda, že nejeden tatínek si hrál napřednostu stanice a v pozici pomezního mával nesmysly, ale rozhodčí snad pozná, kdy mu pomezní mává dobře a kdy signalizuje blbosti. Troufám si tvrdit, že jsem jeden z těch, kteří mávali rovinu ( samozřejmě, že mě za toto tvrzení někdo zcela jistě napadne, že to není pravda ), teď stojím na lajně a nemusim nic, jen párkrát mávnu, když je míč za čarou a dívám se na mnohdy zcela evidentně ofsajdové pozice, které rozhodčí pouští, protože i sebelebší rozhodčí prostě vše neuhlídá. Myslím si, že to je opatření sice v souladu s pravidly ( či soutěžním řádem), ale jdoucí evidentně proti zájmu kopané. Rozhodčím se teď dostává do ruky ještě větší pravomoc, než před tím, protože když sudí chce, pustí i několikametrový ofsajd. Chápu, že toto opatření si odsouhlasili kluby, ale určitě by stálo za to, aby po sezóně si opět kluby sedli a řekli si, jestli to splnilo ten účel, který to mělo sledovat. Dříve bylo za zápas k vidění několik špatně odmávaných ofsajdů, nyní je k vidění několik ofsajdů neodpískaných, či dochází k přerušení hry, ačkoliv se o ofsajd nejedná. Vždyť dle mého názoru ze zápasů okresního přeboru, nyní 1. B třídy a Krajské soutěže žáků a dorostenců většina pomezních mávala rovinu a pro několik hlupáků, kteří mávali zaujatě jsme popošli tímto opatřením o několik let dozadu. Toť můj názor!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]