Reagovat na příspěvek

???!!!!???
[Autor: Kdokoliv] [Datum: 15.02.2005 22:29:10]
No nebyl bych s tou naklonosti na ruskou stranu tak nateseny. Ja bych rekl ze Ruda armada mela veliky o nic mensi o nic vetsi vliv na porazku rise nez USA. Ovsem s tim ze bychom se ubranili nemecku bych moc neveril. Je to blbost !!!!! Myslite ze byli cesi tehdy jini nez dnes ??? Ze by se nebranili kdyby meli prostredky, a slouzici vojaky ?? Proste nemecko, se zbrojilo hodne let do predu ( v podsate s valkou pocitali ) nikdo jiny ne proto neni mozne aby nekdo v evrope byl lepe vyzbrojen nez Nemecko. Myslite si jako, ze by se nikdo nebranil ??? Proste Nemecko melo OHROMNOU armadni silu. Dokonce i vetsi nez vase oblibene rusko. Stalin byl z Hitlera a NSDAP totalne POSRANY. Snazil se s nim pakovat, ale Hitler s nim vyjebal. Byl hloupy az to boli. Sam Lenim pred smrti nechtel aby to pako vladlo (diktovalo) Rusku. Rusku se povedl jeden jediny krok a to vytizstvi u Stalingradu. Pote mel cestu jen polovicne lemovanou Nemeckou armadou. Hitler stahoval jednotky do Afriky, potom je stahoval za druhym blbcem Benitem na jih evropy. Pak zase na zapad. A pak uz z toho byl tak dojebany, ze se sejmul. Posral si to SAM, SAM a zase SAM. Dobre mu tak mel nechat tu fasistickou prdel ve vychodnim nemecku. AMERICANE- Nemeli tu jejich cestu zase tak jednoduchom, o nic jednodussi ani tezsi nez Rusove. Ano na vetsine invaznich plazich meli volnou cestu, ale to jen diky skvelemu naplanoavni, casovani .... BTW. SES TROCHU POSRAL S TIM ZE MELI NA OMAZE JEDEN KULOMET TAK JAK TO JE VE RYANOVY????? Ti muzi tam se skoro nehnuli z mista cele hodiny. A na ostatnich plazich to taky nebylo moc k opalovani. Jo mozna by se mohli opalit MGckama nebo taky granatama z minometu. Ardeny --- Tady se vojaci nehly cele dny !!! V mrazech a v minometnem desti. NAVIC SSSR BYCH ANI OSVOBODITELEM NIKDY NENAZVAL. AMERIKA DALA MOZNOST SVOBODNEHO VYBERU. KOMUNUSMUS,NACISMUS OBOJI JE TO STEJNY HUMUS. ZLATA DEMOKRACIE. To co jsem napsal, neznamena, ze jsem nejaky chlapecek co ma plnou hlavu Ameriky. Jsem cech a jsem na to hrdy. Je mi zle z toho co dnesni amerika dela. BTW. Autore !!! Precti si neco o komunismu ? Aby si vedel co je tva Ruda Armada zac !!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]