Reagovat na příspěvek

RE:Vrso sa zlosti.
[Autor: CASTROL] [Datum: 13.09.2001 22:50:39]
Ale no tak, Vrso... tak sa nezlosti... Jarad to nemyslel tak, jak jsi to pochopil, ostatně sám ti k tomu určitě napíše svoje. Samozřejmě že jsme na tebe nezapoměli. U toho velikánskýho třesku jsi samozřejmě byl jen ty, protože další dva už tu nejsou, takže ten největší podíl máš samozřejmě jenom ty, ze současných členů. Vršo, Vršo... Jarad to myslel jinak.. a myslím, že to i tak napsal.. A rozhodně jsme na tebe nezapoměli... Ještě teď si pamatuju tvoje hlášky typu .- počujem sa ?? a taky slovenský výraz mám za to že pro - k sakru-, nebo -kurva- , ale fakticky už si nepamatuju , jak ten výraz zněl... .... a jiné... u toho jsme se zasmáli až dost.. Až mě hosti bušili na stěnu, že nemůžou spát..:-)))... Jen se neboj... každej jsme jedinečnej.. A na nikoho se jen tak lehko nezapomíná... A to že jsi až na 5 místě.. no nediv se... mladá krev... si to rozdejte mezi sebou a podle výsledků se zařaďte. Ostatně , něco podobnýho funguje i na ClanBase. Říká se tomu vlastní klanový žebříček. Nějaký hodnosti tomu nepomůžou, když budeš nejlepší a přitom na posledním místě. No to je jen připomínka k tvejm nářkům... já lídr nejsem.. a jsem "mimo DKM" , takže to beru akorát jako prudění..:-))) Jo.. a koukal jsem, že dneska paříte s klanem na pařbě.. No , víděl jsem výsledek. Všichni DKM po jednom fragu a ti druzí ani jeden..:-))).. A to má být váš soupeř ??... hahaha... No tak tedy nevím. A stejně jste aimbóťáci .-))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]