Reagovat na příspěvek

Vrso sa zlosti.
[Autor: vrso2] [Datum: 13.09.2001 20:24:23]
Hneva ma jedna vec. Vsetci sa ohanate DKM a spomynatwe kadejake mena, no moje ste zabudli. Dotklo sa ma to, lebo pokial ja viem, tak v zrode sme boli traja. Ja osobne som na wireplay stretol gaunera a chilliho. Hravali sme spolu asi mesiac a potom sme sa rozhodli pre klan. Spolocne sme dokonca vymyslaly nazov. Gauner vymyslel DKM, ale nevedeli sme co to znamena. Preto sme strielali od brucha ako napr. deadly killing maniacs. Inak uz v zrode hral s namy aj Rudo, ale on (ako aj ja predtym) bol velky odporca klanov. (sak som si od neho aj dost vypocul). Dokonca Sala som nasiel ja. No to je jedno. Nepaci sa mi, ze nikto meni hystoriu a vobec o nej nic nevie. Sorry Jarad, ale je to tak. Mogul ma pozna davnop pradavno, este ani sme neboli DKM. No co uz. Mente hystoriu ako chcete. Aj tak nepochodim. Nastvalo ma, ze ste ma vyhodili s prvej stranky v members. Preco si myslite ze som bol na tretom mieste? No uz som na piatom, lebo prisli novsi a mladsi hraci. Bohuzial, je to tak. Ziadna ucta, ziadna hystoria. Zbohom slusnost a zdravy rozum. :o(
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]