Reagovat na příspěvek

zkusenosti
[Autor: ondra] [Datum: 15.01.2005 14:54:56]
Zdarec, moje zkusenosti s Puntem mk1 75ELX rv98 75000km, ted v zime mam spotrebu 10 l/100km.. rano studeny start -> 10min jizda , odpoledne plnej knedlik zpet.[PRAHA only],mezi cerpadlem a tryskama osdstrikovacu byl jakysi mezikus, ktery mel evidentne neco delat.. bohuzel delal to ze nechal vytect ostrikovaci kapalinu.. vymenil sem ho za obyc. spojku a je to uz OK.,mel sem strasny problemy s mlzenim, pote co zaclo nahore odskakovat predni sklo a naslednem prelepenim vcetne vymeny celyho skla uz ani stopy po mlzeni.. zrejme predtim zatekalo do auta a ja si to pak akorat vyfoukal na sklo,AUDIO: misto tech orig jsou male vyskove, v zadnim platu jsou pekny ovaly a dopredu jsem dal 13cm[vejdou se i 16cm] repra , jsou za plynem u ridice a u leve nohy spolujezce.. bezvadnej zvuk.[plato neni original a je podnim gumova lemovka], jedinej problem je ze pri oprvdu studenym motoru zacne v predu neco strase piskat zvuk jako varici voda v konvi s takovym tim nahubkem. v tu dobu zacne tachometr ukazovat blbe.. no a po ohrati to zmizi.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]