Reagovat na příspěvek

RE:RE:Jen tak
[Autor: Znalyx] [Datum: 05.01.2005 10:20:17]
Jo jo já ale netvrdil, že nejsou takoví lidé i v politice .... je to jen o tom, kdo odolá svodům a jaké je případně jeho "cena" za to, že se na sebe může sám podívat. Můj bývalý šéf mi kdysi říkal, že kdo jednou neodolá (i kdyby pro jakoukoli prkotinu) pak se to s ním povleče, protože třeba ten, komu neodolal bude opět něco chtít .... a pak z toho může být lavina. Ono možná u nás je to o něco horší právě s ohledem na minulost, kdy se hrálo na to já na bráchu bráchja na mě a na to, kdo nekrade, okrádá rodinu. No a protože takových lidí zůstalo hodně nejen na úřadech a nejen v politice, možná naučily této činnosti i mladší generaci. Myslím si, že každému pak běží hlavou když to prošlo kolegovi, proč by to neprošlo mě???? Nebo když může šéf mohu taky. Asi by to vyřešilo nejen ono majetkové přiznání v politice a ve státní správě ale možná i další nástroje. Samozřejmě že je to zásah do soukromí, ale je to "daň" tomu, že chci pracovat ve státní správě a nebo v politice. Ono i dnes si každý říká.... hele to je ale dobrý, tak ten a ten bere "protislužby" a je veřejně činný. Tak když může on, můžu i já. A co si budeme povídat, příklady táhnou.....
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]