Reagovat na příspěvek

Překladistě "zboží"
[Autor: RoMik] [Datum: 19.12.2004 16:13:57]
Nejprve začnu tím, jakou mám 64x64 verzi ST: 0.84.2.3 /22-FEB-2004/. Teď k dotazu - vytvořím si překladovou stanici s více kolejemi, která není (zpočátku) zpojená se žádným průmyslem. Pak postavím trasu např. ke slévárně, cementárně ap., které jsou "napojeny" na příslušný uhelný důl, koupím si mašinku a vygónky na sypký materiál a nastavím mu cestu z překladiště do dalšího zpracování /zde jsou to již zmíněná slévárna a cementárna/. Souprava zatím čeká na materiál. Potom začnu navážet uhlí a kámen z příslušných dolů do překladiště --- do té doby je to zatím OK, když se surovina dostane do překladového nádraží, tak se přeloží na další soupravu a ta ji převeze na příslušná místa. Kámen úrazu je ale ten, že mám připravený kámen a uhlí (dále pak písek pro betonárku), ale nejprve vlaky převáží uhlí, dalších materiálů se ani nevšimnou do té doby dukud je pro příslušný průmysl ve skladu uhlí. Ostatní začnou navážet až po vyčerpání zásoby. Já jsem si chtěl ušetřit čas /a peníze/, tím, že bych to navážel současně, jelikož takhle bych musel mít pro každý /sypký/ materiál buď vlastní soupravu, případně vlaku nastavil jízdní plán střídavě z uhelnýho dolu do cementárny a pak z kamenolomu opět do cementárny... Nejde někde nastavit možnost, že se bude v soupravě převážet ""x"" vagónků s uhlím a ""y"" s kamenem ? U ropy a benzínu může být doprava obousměrná: z vrtů do benzínové rafinerky (a po přepracování) pak tou samou soupravou se převeze benzín k čerpacím stanicím. Doufám, že Vás tento elaborát neodradil od čtení :-/ Za případnou radu díkec. RoMik
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]