Reagovat na příspěvek

Jak se zachová PKFS ?
[Autor: Pavel Grimm] [Datum: 11.11.2004 9:15:19]
Jistě všichni fanouškové sledujete co nehorázného se odehrává v naší kopané-kauza Brabec-Horník a vyjádření ostatních členů VV ČMFS.Je to opravdu skandál,který nemá v českém fotbale obdoby. Mě osobně zajímá , jak se k této kauze vyjádří vedení PKFS.Velice dobře si pamatuji jak a pro které členy nového VV jsme všichni zástupci KPFS hlasovali při poslední VH v Praze.Jména Brabec,Chvála a hlavně Severýn(přezdívka Suvenýr)jsme po společných schůzkach s Romanem jednohlasně odsouhlasili.Oni se nám dnes odměnují tím , že by nejradši PKFS , kdyby to šlo zrušili.Já teď marně čekám na vyjádření PKFS ke kauze,která nastala.Jistě všichni funkcionáři znáte stanovy a velmi dobře víte jak svolat mimořádnou VH, kde by se tito grázlové(jinak je nelze nazvat) z VV odvolali.Ke svolání mimořádné valné hromady stačí žádost nadpoloviční většiny krajských fot.svazů nebo nadpoloviční většiny okresních fot. svazů.Můj názor je ten,že když námi volení členové hluboce zklamali a ještě proti celému PKFS bojují(Chvála ,Suvenýr),mělo by vedení PKFS vyzvat ostatní krajské fotbalové svazy ke svolání mimořádné valné hromady(jsem přesvědčen,že všichni zástupci klubů PKFS by s tím souhlasili). Připadámi,že čekáme až to někdo rozhodne za nás tak jak je Český národ zvyklý. Romane doufám, že se k mému diskuznímu příspěvku vyjádříš a seznámíš nás jak celou skandální věc vidíš ty předseda PKFS. čau Pavel Grimm
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]