Reagovat na příspěvek


[Autor: Grimm] [Datum: 14.10.2004 8:43:09]
Pane Pešku, chápu, že se jako divák a správný fanoušek z Horní Břízy zastáváte svých kolegů, ale v reakci na můj příspěvek sám uvádíte, že fanoušek SEŠEL z ochozů a STRČIL do pořadatele. Je snad přece úplně jedno, co pořadatel řekl tomuto divákovi, on plnil svoji funkci a divák, který sejde s ochozů přes hrazení a napadne z jakéhokoliv důvodu pořadatele na stadión nepatří, stačí se pouze ohlédnout do fotbalově kultivovanějších zemí v evropě. Nevadí mne kelímky od piva, bouřlivější fandění - fotbal není divadlo nebo kino, ani mne nevadí dělbuchy pokud nejsou házny k blízkosti branky a celé hrací plochy vůbec. Ptáte se které, diváky na stadion nevpouštět? Je to přece jednoduché, každý oddíl se může podívat na zmiňovaný indident na fotkách a tam jsou ti fanoušci krásně všichni vidět (a myslím tím POUZE TY, kteří přešli hrazení a zapojili se do incidentu). Osobně se domnívám, že je lépe problémům pokud to jde vyhnout se předem, než je pak složitě řešit a litovat, že bylo možno problému předejít. Chci Vám poděkovat, neboť se jako jeden z mála účastníků nestydíte za své názory a podepíšete se. Nashledanou na bezpečném fotbale.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]