Reagovat na příspěvek

otázka
[Autor: natty] [Datum: 27.08.2004 19:41:47]
ty si doopravdy myslíš že punk, začal érou pistolek? Pistolky si jen punk přetvořily podle svého....... Punk je vlastně undergrandová americká rokenrolová kulutura! Já tě nechci nějak poučovat, pro tebe punk začal s pistoleme. To ti nebudu vymlouvat. Ale pokud chceš informovat o punku obecně, měl by jsi napsat začátek. Víš kdo byl vlastně tělem i duší první správnej punker nebo spíš punkerka. Ano byla to Patti Smithová, básnířka, umělkyně, muzikantka. byla to zpěvačka Patti Smith Group. Někdejší partnerka Toma Verlaina, Sama Sheparda, Jima Carola, Allena Laniera a Todda Rundgrena. Vdova po Fredu Smithovi. Napsala mezi jinými i knihu With nebo Seventh Heaven a Early Works. Jediný co měla společnýho se Sex Pistols bylo to, že jejího bratr zmlátil Sid. Punk oficiálně pod tímto názvem začal mnohem dřív, začal vydáním časopisu PUNK Johnyho Holmstroma. Pro ně slovo punk zahrnovalo všechno co měly rádi. Pití, výstřednost, chytrost ale ne vychytralost, absurditu, legraci, ironii a tendenci k temnějším stránkám života. Jejich skupiny byly New York Dolls Rammouns a třeba Television. podle mě by si punkeři neměly navzájem diktovat co si mají oblíkat, je to jejich styl. Proč teda říkat, že pokud nejseš oblečetn ala sex pistols nejsi punker. Jo rozhodně je punk i o stylu oblékání, ale je to jen ta každym jakou výstřednost si veme, nebo ne? Mě osobě se líbil styl Real Mckenzies, to je úlet. pokud chce někdo být výstřední pomocí večerních šatů a KMM tak proč ne, je to úlet je to výstřednost, a je to jen jeho. Takhle je jen zařadí do sice menší skupiny, stejně oblečených lidí. Tak jen tohle jsem chctěla napsat. Prosím tě jen o jedno, neuraž se. nemyslím to v žádném případě zle.... Punk’s not dead, volové! :-)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]