Reagovat na příspěvek

dvd,ntsc,pal atd, hoši hoši
[Autor: david] [Datum: 19.01.2001 22:09:24]
Ahoj všichni kluci tady, jsem tu dnes poprve a jenom ziram, jake veci me naštěsti minuli, mam TV Sony 28" 16:9, všechny normy u KB zlevnena na 17000, ,DVD Denver OK shop stálo 11tisíc, video SONY PAL hifi stereo MAKRO 8000 hraje NTSC nebo NTSC na PAL a Video Thompson 1800 za 4tisíce u KB, nahrává NTSC i PAL i přehrává, SONY STR 840 od Elvie 14tisíc, bedny jsem mel, jenom subwoofer jsem koupil za 3000 u KB no a spojil jsem to, hraje to vsechno na televizi,DVD i CDR,MP3, je jedno jestli v NTSC nebo PAL, nahraju si to klidne z DVD disku do recorderu, je fuk zda v NTSC nebo PAL, PAL 60 ani neznam, super, prehraje se to, fakt jsem netusil co pohrom me minulo, ALE HLAVNE HOSI, nic uz neřesim, nevytacim se v chatu, nanadavam jinejm lidem, jezdim si na motorce, chlastam, šoustam holky a jsem v pohodě. Tak vemte rozum do hrsti, hlavně klídek, nenapadejte se tu kvuli čudlíkům a formatum, to jenom ty firmy to tak delaji, aby se normalni clovek vytocil s nejakyma regionama a systemama, ale kdyz vite jak na to, tak si to doma pridite za blbejch 60tisíc komplet, jo když odečtete DPH tak skoro za 50tisíc a fura penez a nervu Vam zbyde na zabavu. Tak pacek shledacek, zdravi blbej motorkar s nedodělanou vysokou. David PS:Jo vlastne jeden problem mam, mam malo RGB skart vstupu a vystupu abych to vsechno spojil po RGB, po Palu na to odmitam koukat, no a když jsem vožralej tak me nebavi přehazovat ty blby kabely, ale i to je fajn, to si pak rosvítím svíčku a pustím si ZZ TOP a DÁM ODPOCINOUT OCÍM, skuste to taky, je to fajn. PIŠTE, PIŠTE, ALE NEHÁDEJTE SE KLUCI MOJI
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]