Reagovat na příspěvek

Je to bezvadný
[Autor: TomD] [Datum: 23.05.2004 2:20:45]
Je to úplně bezvadný, že tu jste, je fakt, že jsem teď docela dost mimo, ale zdá se mi, že je tu docela dostpřízpěvků, což svěčí o tom, že je taky někomu smutno. Já jako jeden z olomoučáků to mám v klidu. My jsme schoni se vídat, ale co vy ostatní !!!!! :O( Každoúpádně bych viděl jako první takovou velkou slezinu u Pavla na těch narozkách! Je to za chvilu! Pak následuje Leňa s Adél a o prázdninách (cca 1. týden srpen) moje 20. narozky! Bude to u nás na chalupě, která má už dobré jméno. Zítra tam jedu s Leňou a duo Ptra a Petra, tak doufám smraďoši, že jste na to nezapoměli a v jednu u mě, hej? Co se týče stránek, tak kontakty upravím až zajtra nebo v pondělí, což je vlastně jedno a to samí, ale teď jsem opravdu ospalej a smrdí mi tu před ksichtem jakási stará játrovka, takže tvrdá sýrová houska z Globusu a je mi zle... Takže pokud ne dřív, tak u Pavla, ....AŤ ŽIJE PAVEL!!! Jo, Zoltan, já to sice ještě s tím Brnem nevím, ale vím. Chápeš? Jo, s Leňou jedem v srpnu za Johnem do Londýna, že Leňo???? !!!! :) Tak bazar!!!Ať žije játrovka!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]