Reagovat na příspěvek

Reakce...
[Autor: Víťa] [Datum: 07.04.2004 14:20:31]
Taktéž musím zareagovat. Je smutné, že někdo mluví jménem kapely Veruna a přitom všichni její ostatní členové mají zcela odlišný názor. Všichni - kromě Oldu - měli totiž z té akce dobrý pocit, se všemi jsem mluvil. Vytahovat tady placení za studio, myslím, že to sem nepatří, ale budiž...Domluva byla nějaká, ale ta domluva se uskutečnila za normálních podmínek, mně na Marasdu záleží a tady mi někdo - navíc bývalý člen - otevřeně říká - už si nezahrajete??? To je trochu moc...Vím, že s těmi penězi to bude mít dopad i na zbytek kapely Veruna, ale bohužel za ně mluví a jedná jeden člověk...Dohody se uskutečňují za nějakých podmínek a ty jsou pro mě momentálně nepřijatelné. I když bych třeba slíbenou částku dodržel, mám jiné zakázky - normálně hodinově zaplacené - budu jim prostě dávat přednost...A do Veruny hrát nejdu, na ničem takovém se nikdo nedohodl...Je zajímavé, že Olda slíbí Jirkovi Šolcovi, že k nim půjde hrát a pak sem napíše tohle...Na závěr chci jen říct, že vše by mohlo jít v klidu, podobné akce by mohly být prospěšné pro všechny, kapely Marasd a Veruna by mohly vedle sebe normálně fungovat...jediný člověk, který má neustálý problém, je Olda, je to škoda, škoda pro ostatní, kteří to vidí jinak...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]