Reagovat na příspěvek

Moc rád bych, ale....
[Autor: olda] [Datum: 07.04.2004 13:11:22]
Akce Marasdu jsou moc hezké pro všechny Vaše fanoušky, ale já už nikdy nebudu souhlasit, aby vystupoval Marasd a Veruna na jednom podiu. To znamená že těžko bude Marasd hrát v patek nebo v sobotu.V den této akce jsem byl na mši mého přítele. Upozorňoval jsem na to předem, ale stejně mi bylo vytknuto, že jsem přijel až v šest hodin. Nevím proč bych měl přispívat na kamery, které stály cca 7000,-, když to bylo pro Vás do Vaši sbirky. Že jsem chtěl, po tomto zjištění, taxu jakou mám za běžný kšeft má tři základní důvody. 1) v tento den jsme mohli hrát ve Hvozdě, Lipové, Přemyslovicích a nebo v Drahanovicích. 2) 7000,- si mohli kluci z Marasdu strhnout ze své gáže protože to bylo jenom pro ně. 3) už při minulé akci Marasd jsem upozorňoval, že pokud bude nějaká další taková akce nebudu hrát za 800,- a míň, protože jsem mohl hrát na běžném kšeftě za víc a bez problémů. Honza by s tímto názorem nesouhlasil, protože on si svoje světla a bedny nechal zaplatit. Jan si na tomto kšeftě vydělal ze všech nejvíc. Mě peníze nikdy nezajímali, všichni to vědí, ale nebudu se přetvařovat a dělat někomu poskoka za nic. Také se mi nelíbilo,že hádka mezi mnou a Víťou skončila tím, že to odnesla Veruna jako celek, kdy Víťa prohlásil že Veruna má už hodinově protočeno v jeho studiu 20 000,-, tak že nám dá polotovar, který si můžeme dotočit někde jinde. Přitom byla domluvená částka za dokončenou nahrávku 20 000,-. Tuto domluvu by podle mého názoru nemělo ovlivnit vůbec nic. Víťu mám rád, on to ví. Vypadá to tak, že pokud bude souhlasit, bude nejspíš s náma hrát. Všichni děláme chyby, já jich dělám dost a dost.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]