Reagovat na příspěvek

Vyberte si
[Autor: Milamber] [Datum: 16.02.2004 23:00:31]
Tak takhle to nepude, když to necháte na mě, tak pak budete držkovat, že jsem vybral špatně, takže jsem dnes udělal pár věcí a dám vám na výběr- jedno si vyberte a já vám to sem při nejbližší příležitosti dám... 5x06 - vpodstatě naplnění Phoebeiny předtuchy z ukázky jejích schopností + likcidace démona (pod minutu) 5x09 - Cole a světlokaz decimují naše oblíbence... (pod minutu) 5x10 - Cole se pokouší spáchat sebevraždu (něco přes minutu, ukecané) 5x12 - Paige se marně pokouší zabít Cola (pod minutu) 5x16 - Piper likviduje démonické tržiště (pod minutu, docela tmavé, takže si musíte zesvětlit monitor) 5x23 - Paige si buduje armádu (minuta a půl, ukecané) 6x02 - Velká bitka Valkýr spolu s Piper v garáži (skoro 2 minuty, hodně rychlých pohybů, takže je to hodně kostičkované) 6x03 - Konfrontace čarodějek s drakem (skoro 2 minuty, hodně dobré, ale dost tmavé, museli byste si zesvětlit monitor:) Tak vybírejte s rozumem... Jo a jelikož mám jen Windows Movie Maker, tak jiná kvalita nejde, bohužel, kdybych dal vyšší, tak to bude neúnosně velké a nemoh bych to sem natáhnout... sorry.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]