Reagovat na příspěvek

! dotaz na pořadatele !
[Autor: Juffy] [Datum: 29.01.2004 16:20:25]
Čau chlapi,jezdím za pokročilé a docela nechápu jak rozdělujete závodníky do kategorií. Vím,že asi ne a necháváte to na nich jak se zaregistrovali. Moc se mi to nelíbí,protože to vůči nám slabším není fér. S náma v pokročilích soutěží borci co mi dávají bez problémů 10sekund na každou RZ a na celou rally klíďo 2 minuty. Dokonce v top třídě EXPERT kde podle mě mají být by zvítězili nebo nejhůř byli na bedně. Colina žeru a vím,že lepší už nikdy nebudu,protože nemám tolik času a ani talentu,ale pokud mi někdo dává takový "vylágoš" a já se klidně můžu posrat a líp prostě nezajedu tak to postrádá tu správnou soutěživost. To je to samé jako když vyzvu svoji malou dcerku a nedám jí šanci. Myslím,že by mělo být trošku přihlédnuto k výkonosti účastníků a kategorie trošku poupraveny ať je to opravdu souboj amatérů, pokročílích a mistrů Colina ..... Jinak díky za to,že se s tím vším vůbec pářete,protože spousta jenom žvaní a kritizuje a skutek utek. Díky Není od věci někdy v létě udělat pro takové blázny jak jsme my závody pod jednou střechou přes víkend. Chatička,bečička,startovné ..... a tak. Má to své kouzlo a LIVE je to lepší,žádný trénink. Kdyby Vás to zaujalo a chtěli s tím pak píchnout,dejte vědět. čau JUFFY
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]