Reagovat na příspěvek

CHYBY =))
[Autor: Tereza] [Datum: 17.01.2004 15:55:01]
Taaaaaak lidi se ted neyak nudim...takze vam napisu to na co sem ya yako prisla...vsimli ste si taky tech silenejch chyb co delaj v carodeykach???Napr. kdyz v druhe serii Phoebe pouzije kouzlo chytrosti a Piper ji to vycita tak ji rekne ze by ji mohla pochopit,ze ma Piper jenom zakladni skolu.Zatim co v 3. serii ma Piper sraz ze stredni skoly. Nebo ve 3. serii v poslednim dile yak se dozvi celej svet ze sou carodejky,proc taky nenastoupi "cistici" yako v 6. serii kdyz Wayet(nebo yak se to pise) posle ne mesto draka???Nebo yak ye mozne ze Sam(otec Paige) v 2. serii umira a v 5. serii se normalne objevuje yako zivy???Nebo yak ye mozne ze Prue hned v prvnim dile 1. serie na konci zavira tvere telekinezi pomoci ruky kdyz tuto schopnost objevuje az v druhe casti 1. serie???Taaaaak a dal uz nefim....az si na neco vzpomenu tak to sem yako urcite zase napisu =D... Noooo a yako yestli sem mam vyjadrit k tomu jak se tady Milamber ptal proc nemame radi paige? Tak k tomu taky reknu svuj nazor. Podle mne ye to vetrelec.Nevadi mi ale Prue nikdy nemuze nahradit.Kdyz prisla Paige tak to vlastne uz nemuze byt MOC TRI pac je to uz MOC CTYR tudis ye to uplne neco yineho nez predpovedela Melinda.A co mne s prominutim se*e nejvic ye to yak muze mit Paige coby nejmladsi sestra lepsi schopnosti nez Phoebe ktera ye starsi?!Nooo ye fak ze to rikam asi proto ze mam Phoebe nejraci ale Paige je proste vetrelec...TOT VSE........ZATIM =D
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]