Reagovat na příspěvek

RE:
[Autor: Milamber] [Datum: 15.01.2004 20:25:18]
Ježiši, o snech mi ani nemluvte! Předevčírem se mi zdál fakt šílenej- byl sem (asi) démon a bojoval sem ze sestřičkama- prostě proti mě stála Phoebe a Paige (Piper si víceméně jen jednou "molekulárně vystřelila:), tak sme po sobě tak házeli kdejakej sajrajt, já energokoule a ty modrý blesky jak měl ten lovec v 3x08 :o) No, Phoebe lítala, Paige dělala takový ty transporty, trvalo to dost dlouho (poměrně megadlouhej sen:), nakonec sem udělal takovou tu velkou kuličku jak s ní Cole zabil Orakulum v Brain Drain, akutát to je jen odmrštilo, sem udělal kouzlíčko, po kterým se scvrkly a já je zamáčk jedním prstem :) No a pak sem se probudil... mám prostě haluzácký sny, tentokrát sem byl ale poprvé zlej... chudáčci moji dostali na prcku, ale naštěstí to byla jen má snová fantazie, myslím, že se nemusíme bát, že by je nějakej hajzlík jako já zabil :o))))) Jindy se mi zdálo, že v telce vysílali pořad o čarodějkách a byla tam i upoutávka ze 6. série- perfekt efekty, jako z Matrixu, prostě krása, hlavně bylo vidět Phoebe... když sem se probudil, tak jsem si chvíli myslel, že to byla i pravda, protože byl extrémě živej... ale pak sem si řekl, že je blbost, aby Phoebe lítala přes Brňenskej nadchod... :)))) No a co se mi zdává dál se raděj ani neptejte... Halt se asi nesmím na čarodějky dívat před spaním... ovšem na druhou stranu- jsou to asi jediný sny, který si dokážu celkem přesně vybavit (protože sou to tak strašný kraviny:)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]