Reagovat na příspěvek

RE:RE::o)
[Autor: Pekelnice] [Datum: 15.01.2004 8:41:04]
No dovol!!!! Dceruška podnikatele je trošku přepísklí slovo... Ale někdy do Makra jezdíme. No a. A nemáme nablejskaný fáro, přála bych ti ho někdy vidět. No jo, já už sem se taky uklidnila :o)) No jo... Bylo by to praktický, umět ty jejich schopnosti. Lidi, mě se zdál tak úúúúžasnýýý sen!!!!! Úplně skvostný!! Zdálo se mi, že mi přišla správa ze San Franciska, že tam mám jet jim pomoct zlikvidovat démona. A jelikož bych to nestlihla letadlem, tak sem si zavolala Lea, a on mě tam přetransportoval. No, a když sem byla už před jejich domem, a zazvonila,tak mi přišla otevřít Paige. Myslím, že tam už byla místo mě. Měla sem Schopnost telekineze, a astrální projekce. To asi znamená, že sem byla jako Prue. Až na tu drobnost že sem nebyla mrtvá:o))) No, a musím se ti Milambre omluvit, Paige tam byla úplně v pohodě. Vůbec nebyla namyšlená, a byla fakt v pohodě. No, a pak sme šly na půdu pro knihu stínů, a začali sme s Leem, a debatovali jak danýho démona zničit. Huuuááá, to byl tak úžasný sen!!! No, a pak, když sme se na něho chystali, tak sem se probudila. Sakra. Takovou zlost sem neměla ještě dlouho. Blbej budík, nejradši bych ho někdy hodila do studený vody. Ale sen to byl naprosto nejúžasnější!!!! Někoho s peoplemetrem fakt neznám. Ale můžu se zeptat... Myslím, že budu mít asi větší úspěch jak ty, se svou nabídkou:o))))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]