Reagovat na příspěvek

RE::o)
[Autor: Milamber] [Datum: 13.01.2004 23:41:35]
Makro? Heh, podnikatelská dceruška co? :o))))) No, ale gdo šetří má zy tři, kdo krade za devět:) Tady v Brně máme též jakejsi takovej podivnej stánek, mě už stačí jen vidět ty lidi co tam chodí- nablejskaný fára, prachů plno a ještě šetří, zatímco my obyčejní smrtelníci... no jo, dobře, dobřě, klídek, už jsem se uklidnil :))))) Já se taky dívám často na čarodějky, ale už je blbý, když člověk vidí nějakej díl třeba po 8mý :-/ Ty co sem titulkoval znám úplně naspaměť a nutno říci, že sem si vybral ty nejlepčí, takže teď se dívám na "slabější wodvar". Jinak já mám někdy chuť být jako Paige, byste nevěřili, jak sem šíleně línej, to si takhle ležím na postýlce, chci si podat knížku, ale to bych musel vstát... takže mám 100 chutí natáhnout hnátu a zařvat: knížka! Bum a měl bych ji v ruce:o))))) Jó, škoda, že to nejde :-/ Jinak sem zvědav, jesi opravdu něco dávat budou... aby to nedopadlo jako s Buffy, ale každopádně je dost škoda, že jen první sérii (navíc to bude 3tí opakování), to už se tolik lidí dívat nebude, je třeba té sledovanosti nějak pomoct... znáte někdo někoho, kdo má peoplemetr? Třeba ho poprosit, ať se dívá... nebo si dát inzerát... Hledám člověka s Peoplemetrem, Značka: platba sexem... mno a jelikož se na čarodějky dívají hlavně ženský, tak bude sledovanost 99% :o))))))))))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]