Reagovat na příspěvek

Pro pořadatele
[Autor: Mag] [Datum: 06.12.2003 10:20:17]
Jenom tři věci: 1.Nevim,kde jste nabrali škoda fabia WRC, ale v základní nabídce nejsou.Pravidla by měla platit i pro vás.Nebo se pletu? 2.Tolik sprostoty a vulgarismů co jsem četl, to pro mě teda neni.Chěl bych vidět, ty lidi co to píšou.A nebo radši ne.Při takovém chování bych je vyloučil z celého šapionátu a vůbec z celého netu. 3.Už mám zajeté řecko a podle nekonečných úprav v pravidlech asi nebudu hodnocen, protože mě chybí před teamem "mcr". Určitě nebudu sám! Nemám tolik času, abych mohl pořád viset na internetu a sledovat vaše rozmary v pravidlech. Asi také nejsem sám kdo si chce "jenom" zasoutěžit.Na to vážně nemám čas a tak ač nerad odstupuji z pro mě dobře rozjeté soutěže. Souhlasim s diskvalifikací OSRáče plete si pojmy jako je rallyový styl a offroad. Henri a Milo, nic ve zlém určitě to máte těžké. Zkuste každou změnu (jedna věta)ne celé pravidla posílat všem na e-mail určitě vám ubude práce.Časy v soutěžích bych rozdělil, nebo alespoň barevně odlišil, kdo jede s volantem a kdo na kláves. Souhlasím z KZY nedají se srovnávat hrušky a jabka. Dík za přečtení a snad někdy ahoj.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]