Reagovat na příspěvek

Konec diskuze
[Autor: Mila] [Datum: 06.12.2003 4:02:58]
Souhlasím s AAA, že toho tady už bylo dost a že to vše jen znechucuje další ježdění. Jen nechápu proč dává vinu nám. Pro upřesnění: OSR jsme navrhli jako jedno z řešení to, že pošleme replaye několika na sobě nezávislím radním a necháme rozhodnutí na nich. Ale on byl už tak přesvědčenej o své nevině a naší zaujatosti, že to odmítnul. K jeho zákazu činnosti na našich stránkách došlo proto, že nás začal osočovat z blbosti, neschopnosti atd. ( viz rozeslané maily). Myslím si, že ústupků jsme pro něj udělali víc neš dost. I pravidla se na poslední chvíli měnili, proto že se mi zdála diskvalifikace z rally za skrácení tratě vůči němu (a ne jen němu) dost tvrdá. Nemluvě o jeho pozdním odesílání časů a pozdní registraci. Pokud se to někomu zdá být tvrdé, ať mi napíše jak by urážení pořadatelů řešil on. S pozdravem Mila. PS: Od nás maily nemohli být zavirované, my si na to dáváme hodně velký pozor. Omlouval jsem se proto, že to tady celé tvoříme (nebo se o to aspoň pokoušíme) a mám díl otpovědnosti za to, že nějakej "profík" rozešle vir na zde uveřejněný maily. Mila
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]