Reagovat na příspěvek

???
[Autor: aaa] [Datum: 05.12.2003 23:33:08]
Tak dost! Lidi, vykašlete se už na to! Pojďte závodit! Už pěknou chvíli to tady sleduju a upřímně: Vyserte se na to! Zatím jste docílili jen toho, že jste se kvůli "trávníku zhádali jako psi a nic jste nevyřešili. Jen to, že jste (Mílo a Henry) znechutili závody ostatním. Nevím sice jak kdo vnímá tuto ostrou debatu, ale mě už leze krkem. Chápu, že jako organizátoři to nemáte lehké. Osr si stojí za svým. To je nepřehlédnutelná záležitost. Já jsem PC-začátečník, takže ani nevím, jak se replaye kontrolují. Navrhuji, aby všichni co dokáží zkontrolovat jízdu (bravurní!) a objektivně, ať tak učiní. Nechť se pak zde všichni vyjádří. Ale jen ANO, nebo NE. (pokud možno podle rallye-ových regulí) Nechci se nikoho zastávat, jen chci tuto strašnou debatu ukončit. NMMČR už přišlo o závodníka KZY. Byl to soupeř, ale osobně mě to štve. Tímto Vás chci všechny vyzvat: "Chovejme se k sobě sportovně a s úctou jako skuteční profesionálové. (i přes to, že je to soutěž anonymní) Mílo a Henry: než pustíte do světa nějaký blábol, zamyslete se nad tím, jaký! OSR: Nebuď blázen, je to hra. Já jsem v 6 nebo 7 RZ v Řecku také jel na hranici pravidel (na bladea, tebe, pesa, atd... asi nemám:-))) ) a jsem zvědavý na výsledek. A jestli mě postaví před (soud) určitě se zeptám proč? Pokud mi to zdůvodní rada, pokusím se zabodovat v příští rally. VŽDYŤ JE TO JEN HRA!!! čau aaa-st.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]