Reagovat na příspěvek

RE: Osr a turbo?
[Autor: Blade] [Datum: 05.12.2003 6:30:50]
Musim se pridat k PESovi. Osr rozhodne zadne turbo nepouziva a pokud KZY nedokaze ani s 205 stihat, pak by asi mel zacit pilne trenovat. Ja jsem kontroloval ghosty od OSR a jel jsem klasicky se svym autem coz je Subaru Impreza a jedine co jsem pouzil, je to, ze jsem si nastavil auto (podvozek atd.), coz je normalne povoleno v pravidlech a uplne normalne jsem mu stihal. A podle toho co tu OSR psal pouziva kratkou prevodovku kvuli lepsi akceleraci a ja dokonce dlouhou a stejne i tak jsem mu stihal a byl jsem schopnej zajet lepsi cas. Nebo chce snad KZY nebo nekdo jiny rict, ze jsem podvadel i ja. PAV vsem dokazal, ze je nejlepsi jezdec...celkove dal nejlepsim jeste 5 sekund, ale do neho nikdo nerejpe. Jinak....uz jsem to tu psal. Kontroloval jsem i PAVa a je to borec. Jede krasne cistou stopu s minimem chyb a proto je tak dobrej a na jeho casy by se dalo pri pilnem treninku dostat a mozna i pred ne, ale to souvisi s treninkem o kterem tady psal uz PES. Takze priste nez KZY neco takoveho napise, nobo kdokoliv jiny, zamyslete se prvne nad svou jizdou jestli jste vubec schopni svym stylem jizdy stihat byvalemu sampionovi. Colinovi zdar. Blade
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]