Reagovat na příspěvek

Osr a turbo?
[Autor: PES] [Datum: 04.12.2003 22:29:30]
Nesouhlasím z názorem, že Osr používá nějaké turbo. Když jsem objevil tyto stránky (asi 14 dnů před zahájením MČR), prošel jsem si časy z Cobry. Zíral jsem jako blázen říkal jsem si prvních 5 v každé RZ, to jsou podvodníci!!! Ale začal jsem trénovat. Jezdil jsem automat a mé časy byly na Rz někde i o 15 vteřin pomalejší. Ale rřel jsem-nastavoval auto i sebe. A šlo to dopředu. U automatu jsem zůstal, protože už dřívé jsem manuál zkoušel a všechno se mi pletlo a vždy jsem mačkal něco jiné, než sem měl...To asi znáte sami. Finsko jsem čistou stopu, správným nastavením a soustředěním dokázal dotáhnout ke 20 minutám na 10 zkouškách. Pak se objevil rozhovor s vítězem Cobry a v něm mě motivovalo Ondrovo prohlášení, jak se dá zrychlit manuálním řazením. Začal jsem ho pilovat, bylo to první týden strašné, ale nevzdal jsem to. Postupně se mi dostal pod kůži a dnes jsem mu vděčný, že to v tom rozhovoru bylo! Vím, že Ondrovi či Bladovi časy se dají zajet a sám jsem je na některých rz-tách pojel. Nepoužívám žádné turbo či jiné cheaty, to můžu přísahat. A vy co nevěříte, že to jde poctivě takto zajet, mám radu. Zkuste v Time trial jet proti svému rekordu. Až ho překonáte, nebo se mu přiblížíte, podívejte se na své mezičasy a když si sečtete ty nevydařené a porovnáte, zjistíte, že ono by to šlo třeba i o 2-3 s rychleji, když by jste dokázali zajet ideálně. A když se vám časem podáří tyto vteřiny zlepšit, zjistíte, že ono to jde stále dál, sice pak už jen po desetinách a setinách, ale jde.. Jen to chce trénink a trpělivost. Proto jsem názoru, že Osr žádný cheat zrovna používat nemusí...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]