Reagovat na příspěvek

Můj názor
[Autor: PES] [Datum: 04.12.2003 22:06:36]
Co se týká penalizace Osra, těžko říct co je a co není brutální zkracování. Chápu pořadatele, že tomu chtějí dát řád a když takto nejezdí ostatní, nemusí ani ten jeden. Možná jde o pár desetin, ale určitě nějaký význam mají, jinak by tama Osr nejel. Pár desetin, možná jen dílčí úspěch. Sám jsem to chtěl občas řezat, nakonec jsem se na to vykašlal a snažil se jet pokud možno po cestě.. V oné 5. Rz sem skončil pár desetin za Ondrou. Nechci ale o ničem polemizovat a vím, že Osr je jezdecky na tom líp a mě pak potěší každý dílčí úspěch. A vím, že nebýt penalizace, byl by přede mnou v absolutním pořadí. Ale myslím, že to jde i bez malých řezání-viz Pav, BLAde apod. Pro příště by bylo lepší pro všechny, aby se snažili jet naprosto regulérně a my toto nemuseli řešit... Ondru na druhou stranu chápu. Ptal se zde, jestli určité zkracování je povoleno a bylo mu kladně odpovězeno. Proto se ho dotklo, že byl penalizován. Pořadatelé měly být možná taktnější a udělat kompromis. Já osobně bych navrhl změnu penalizace na pouhých 5 sekund a tím smírné řešení. V tom byla jedna z cest, nemyslíte?...Co se týká tebe, myslím, že jsi to ,Ondro, příliš prožíval, že ti nedošlo, že jde jen o hru. Já být na tvém místě, odvolal bych se, veřejně bych si zanadával a pak se na to vykašlal a soustředil se na další soutěže, abych dokázal, že umím zajet skvěle (a to ty umíš), a dohnat bodovou ztrátu. Ale ty jsi asi paličák, tak si bombardoval a bombardoval.. Každý jsme jinačí.. V rallye to chodí tak, že tým zaplatí částku, podá protest na Fia. Když je odvolání zamítnuto, smůla, peníze propadnou a víc se neřeší. Pořadatel rozhodl. Proti tomu už není odvolání a jde se dál. A to sem si myslel, že je i tento případ. To co přišlo od pořadatelů, tak to bylo pod úroveň, to ať se na mě nikdo nezlobí. Souhlasím s tím, co tady napsal Blade... Můžete tady nadávat na Ondru či kohokoliv, ale je tady mnoho pravdy o nepružnosti pořadatelů, věčné čekání na výsledky. Blade pořádáním na sweb.cz/cmr2 ukazuje, že jde vše pěkně a rychle a musím pochválit i dobrou a přátelskou komunikaci a přístup při řešení podobných deliktů. Snad jsem proti sobě nikoho nepopudil a nebudu mít při dalších rallye zde nějaké naschvály. Vždyť jde jen o hru s toto je jen můj názor. Díky všem, že jste si to přečetli...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]