Reagovat na příspěvek

NASRAT!!!!!!!!!!!!!!! ZMRDI
[Autor: Bohuš] [Datum: 08.06.2001 21:37:08]
Informace o třídním srazu Zdravím všechny! Napadlo mě, že když jsme ti moderní lidi, co jsou pořád online (aspoň teda já;=) a domlouvají se mobilně, ale i přesto se najde pár lidí, kteří "přece o ničem nevěděli, když jim to nikdo neřekl", tak že by mohla trochu pomoct tato stránka. Informace o srazu se sem vystaví a můžou se měnit a každý se může zadarmo informovat, případně vznášet námitky. Do diskuse nebo na mail mi pište taky námitky k této stránce, nebo pokud najdete nějaké chyby atd. - dělal jsem to narychlo, tak uvítám náměty. Takže: Třídní sraz se koná v: sobotu 9. června 2001 v 18.00 ve Čtrnáctce! (t.j. hospoda "14" zhruba na rohu Jánské a Minoritské, jestli se nemýlím) Dnes je mimochodem Pátek 8. června 2001 1.6. Vyskytl se jiný návrh - Mája navrhuje zamluvit hospodu u Filipa, mají tam levný škopky a mohli bysme si tam pouštět vlastní hudbu. Údajně do 2 do rána. Spustil jsem tedy anketu - hlasujte... Konečnou informaci o místě a času srazu rozešlu SMSkou den předem všem lidem, kteří zde nepotvrdí svou účast. Potvrzení je jednoduché, stačí vložit své jméno a zmáčknout tlačítko. Jestli o někom víte, že tam příjde, tak ho potvrďte taky (Markéto:=). Po potvrzení SMS nebude odeslána (pokud se nezmění místo srazu). Ačkoli Mrkvosoft nemám rád, tak vám doporučuju tyhle stránky prohlížet v IE, jinde se nezobrazí diskuse ani anketa...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]